Entity connect (8.x-2.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Add
sv: Lägg till

en: on
sv: på

en: New content
sv: Nytt innehåll

en: Edit content
sv: Redigera innehåll

en: Text only
sv: Enbart text

en: About
sv: Om

en: Icon only
sv: Enbart ikon
