Entity connect (8.x-2.0-rc1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Add
fr: Ajouter

en: Icons
fr: Icônes

en: Buttons
fr: Boutons

en: on
fr: activé

en: New content
fr: Nouveau contenu

en: Edit content
fr: Modifier le contenu

en: Text only
fr: Texte seulement

en: Icon only
fr: Icône seulement
