Entity connect (8.x-2.0-rc4) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Add
ca: Afegeix

en: Icons
ca: Icones

en: Buttons
ca: Botons

en: on
ca: a

en: Text only
ca: Només text

en: Icon only
ca: Només icona
