Entity connect (8.x-2.0-rc5) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Add
de: Hinzufügen

en: Icons
de: Symbole

en: on
de: am

en: New content
de: Neuer Inhalt

en: Edit content
de: Inhalt bearbeiten

en: Text only
de: Nur Text

en: Icon only
de: Nur Icon

en: off
de: aus
