Entity connect (8.x-2.0-rc5) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: Add
fa: افزودن

en: on
fa: در

en: Text only
fa: فقط متن

en: Icon only
fa: فقط شمایل
