Entity connect (8.x-2.0-rc5) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Add
fi: Lisää

en: Icons
fi: Ikonit

en: Buttons
fi: Painikkeet

en: Edit content
fi: Muokkaa sisältöä

en: Text only
fi: Vain teksti

en: Icon only
fi: Vain kuvake

en: off
fi: pois päältä
