Entity connect (8.x-2.0-rc5) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Icons
pl: Ikony

en: Buttons
pl: Przyciski

en: on
pl: na

en: New content
pl: Nowa zawartość

en: Edit content
pl: Edycja zawartości

en: Text only
pl: Tylko tekst

en: Icon only
pl: Tylko ikona

en: off
pl: wyłączone

en: Allows users to see edit button
pl: Pozawla użytkownikom zobaczyć przycisk edycji

en: Choose type to create and add
pl: Wybierz typ do tworzenia i dodawania
