Entity connect (8.x-2.0-rc5) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Add
ro: Adaugă

en: Icons
ro: Iconițe

en: Buttons
ro: Butoane
