Entity connect (8.x-2.0-rc5) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Add
ru: Добавить

en: Icons
ru: Иконки

en: Buttons
ru: Кнопки

en: on
ru: вкл

en: New content
ru: Новый материал

en: Edit content
ru: Редактировать содержимое

en: Text only
ru: Только текст

en: Icon only
ru: Только иконка

en: off
ru: выкл
