Entity connect (8.x-2.0-rc5) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Add
tr: Ekle

en: Icons
tr: İkonlar

en: Buttons
tr: Düğmeler

en: New content
tr: Yeni içerik

en: Edit content
tr: İçeriği düzenle

en: Text only
tr: Sadece metin

en: Icon only
tr: Sadece resim
