Entity Group Field (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Group
fi: Ryhmä

en: Remove
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Multiple
fi: Monivalinta

en: Required
fi: Pakollinen

en: Widget
fi: Widgetti

en: Select
fi: Valitse

en: Restore
fi: Palauta

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: Group memberships
fi: Ryhmäjäsenyydet

en: Collapse
fi: Pienennä

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Weight for row @number
fi: Paino riville @number

en: @name field is required.
fi: @name kenttä on pakollinen.

en: List of @type values
fi: Lista @type tyyppisistä arvoista

en: Tokens for lists of @type values.
fi: Korvauskuviot @type arvojen listoille.
