Entity Group Field (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Help text
hy: Օգնող տեքստ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Label
hy: Պիտակ

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Weight for row @number
hy: Տողի քաշը @number
