Entity Group Field (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Remove
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Help text
be: Даведкавы тэкст

en: Multiple
be: Мносны

en: Required
be: Абавязкова

en: Label
be: Подпіс

en: Restore
be: Аднавіць

en: Collapse
be: Згарнуць

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Weight for row @number
be: Вага для радка @number

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.
