Entity Group Field (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Groups
id: Grup-grup

en: Group
id: Grup

en: Remove
id: Hapus

en: Edit
id: Sunting

en: Help text
id: Teks bantuan

en: Multiple
id: Banyak

en: Required
id: Wajib

en: Restore
id: Pulihkan

en: Collapse
id: Kempiskan

en: View mode
id: Modus tampilan

en: Weight for row @number
id: Bobot dari @number row

en: @name field is required.
id: @name field dibutuhkan.

en: List of @type values
id: Daftar dari nilai @type

en: Link to the entity
id: Tautan ke entity
