Entity Group Field (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Groups
oc: Gropes

en: Group
oc: Grop

en: Remove
oc: Levar

en: Edit
oc: Modificar

en: Help text
oc: Tèxte d'ajuda

en: Multiple
oc: Multipla

en: Required
oc: Requesit

en: Label
oc: Etiqueta

en: Collapse
oc: Collapsa

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion

en: Weight for row @number
oc: Pes de la fila @number
