Entity Group Field (1.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Remove
az: Çıxart

en: Edit
az: Dəyiş

en: Help text
az: Kömək mətni

en: Multiple
az: Çoxsaylı

en: Required
az: Tələb olunur

en: Collapse
az: Yıxılma

en: View mode
az: Baxış rejimi

en: Weight for row @number
az: Sətir @number üçün çəki

en: @name field is required.
az: @name sahəsi tələb olunur.

en: Link to the entity
az: Varlıq ilə əlaqə
