Entity Group Field (1.0.0-rc1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Groups
cs: Skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: Remove
cs: Odstranit

en: Edit
cs: Upravit

en: Help text
cs: Text nápovědy

en: Multiple
cs: Vícenásobná

en: Required
cs: Povinné

en: Label
cs: Popisek

en: Group name
cs: Název skupiny

en: Restore
cs: Obnova

en: Collapse
cs: Sbalit

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Weight for row @number
cs: Váha pro řádek @number

en: @name field is required.
cs: Pole @name je povinné.

en: Link to the entity
cs: Odkaz na entitu
