Entity Group Field (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Groups
el: Ομάδες

en: Group
el: Ομάδα

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Help text
el: Κείμενο βοήθειας

en: Multiple
el: Πολλαπλή

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Label
el: Ετικέτα

en: Collapse
el: Σύμπτυξη

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Weight for row @number
el: Βάρος για τη γραμμή @number

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.

en: Link to the entity
el: Σύνδεσμος στην οντότητα
