Entity Group Field (1.0.0-rc1) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Groups
it: Gruppi

en: Group
it: Gruppo

en: Remove
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: Help text
it: Testo di aiuto

en: Multiple
it: Multipla

en: Required
it: Obbligatorio

en: Label
it: Etichetta

en: Group name
it: Nome gruppo

en: Restore
it: Ripristina

en: Collapse
it: Raggruppa

en: View mode
it: Modo di visualizzazione

en: Weight for row @number
it: Peso per la riga @number

en: @name field is required.
it: Il campo @name è obbligatorio.

en: Link to the entity
it: Link all'entità
