Entity Group Field (1.0.0-rc1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Groups
nn: Grupper

en: Group
nn: Gruppe

en: Remove
nn: Fjern

en: Edit
nn: Rediger

en: Help text
nn: Hjelpetekst

en: Required
nn: Påkrevd

en: Label
nn: Etikett

en: Group name
nn: Gruppenamn
