Entity Group Field (1.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Groups
sv: Grupper

en: Group
sv: Grupp

en: Remove
sv: Ta bort

en: Edit
sv: Redigera

en: Help text
sv: Hjälptext

en: Multiple
sv: Flerval

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Label
sv: Etikett

en: Group name
sv: Gruppnamn

en: Restore
sv: Återställ

en: Group memberships
sv: Gruppmedlemskap

en: Collapse
sv: Fäll in

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Weight for row @number
sv: Vikt för rad @number

en: @name field is required.
sv: Fält @name är obligatoriskt.

en: List of @type values
sv: Lista av värden av typ @type

en: Tokens for lists of @type values.
sv: Ersättningstecken för listor av värden av typ @type.

en: Link to the entity
sv: Länk till objektet

en: Confirm removal
sv: Bekräfta borttagning

en: @label tokens.
sv: Ersättningstecken @label.

en: @type type with delta @delta
sv: Typ @type med @delta
