Entity Group Field (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Group
fa: گروه

en: Remove
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: Help text
fa: متن راهنما

en: Multiple
fa: چندین

en: Required
fa: اجباری

en: Label
fa: برچسب

en: Group name
fa: نام گروه

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: Weight for row @number
fa: وزن سطر @number

en: @name field is required.
fa: فیلد @name اجباری است.

en: List of @type values
fa: فهرست @type مقادیر

en: Tokens for lists of @type values.
fa: رمز های لیست مقادیر @type

en: Link to the entity
fa: پیوند به عنصر
