Entity Group Field (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Required
lt: Privalomas

en: Label
lt: Etiketė

en: Group name
lt: Grupės pavadinimas

en: Restore
lt: Atstatyti

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.

en: Link to the entity
lt: Saitas į nuorodą
