Entity Group Field (2.0.0-rc1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Group
ast: Grupu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Help text
ast: Testu d'aida

en: Multiple
ast: Múltiple

en: Required
ast: Requeríu

en: Label
ast: Etiqueta
