Entity Group Field (2.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Remove
et: Eemalda

en: Edit
et: Muuda

en: Help text
et: Abitekst

en: Multiple
et: Mitu

en: Required
et: Kohustuslik

en: Label
et: Nimetus

en: Restore
et: Taastamine

en: Collapse
et: Lükka kokku

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Weight for row @number
et: Rea @number kaal

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik

en: Link to the entity
et: Viide olemile
