Entity Group Field (2.0.0-rc1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Help text
mn: Тусламж текст

en: Required
mn: Шаардлагатай
