Entity Group Field (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Remove
gl: Quitar

en: Edit
gl: Editar

en: Help text
gl: Texto de axuda

en: Multiple
gl: Múltiple

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Label
gl: Etiqueta

en: Group name
gl: Nome do grupo

en: Restore
gl: Restaurar

en: Collapse
gl: Pregar

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Weight for row @number
gl: Peso para la fila @number

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.

en: Link to the entity
gl: Ligazón á entidade
