Entity Group Field (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Groups
ro: Grupuri

en: Group
ro: Grup

en: Remove
ro: Elimină

en: Edit
ro: Editați

en: Help text
ro: Text de ajutor

en: Multiple
ro: Multiplă

en: Required
ro: Necesar

en: Label
ro: Etichetă

en: Restore
ro: Restaurează

en: Collapse
ro: Restrângeți

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Weight for row @number
ro: Greutate pentru rândul @number

en: @name field is required.
ro: Câmpul @name este obligatoriu.

en: List of @type values
ro: Listă a valorilor @type

en: Link to the entity
ro: Legătură către entitate

en: @type type with delta @delta
ro: Tipul @type cu variația @delta
