Entity Query API (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Path
tr: Yol

en: Web services
tr: Web hizmetleri
