Entity Query API (8.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Path
sv: Sökväg

en: Web services
sv: Webbtjänster
