Entity Query API (8.x-1.0-alpha5) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Path
da: Sti

en: Web services
da: Web-services
