Entity Query API (8.x-1.0-alpha5) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Operations
is: Atgerðir

en: Disable
is: Óvirkja

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Path
is: Leið
