Entity Query API (8.x-1.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Path
ka: გზა

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
