Entity Query API (8.x-1.0-alpha5) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Path
sl: Pot

en: Web services
sl: Spletne storitve
