Entity Query API (8.x-1.0-alpha5) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ
