Entity Query API (8.x-1.0-alpha7) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Path
el: Διαδρομή

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
