Entity Query API (8.x-1.0-alpha7) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Path
uk: Шлях

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Entity Type
uk: Тип сутності
