Entity Query API (8.x-1.0-alpha8) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Path
ru: Путь

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Entity Type
ru: Тип сущности
