Entity Query API (8.x-1.0-alpha8) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Path
ta: பா​தை
