Entity Query API (8.x-1.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Path
sk: Cesta

en: Web services
sk: Webové služby
