Entityqueue (8.x-1.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Type
bn: টাইপ

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Items
bn: আইটেমসমূহ

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
