Entityqueue (8.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Type
ka: ტიპი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Items
ka: ელემენტები

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Authored on
ka: დაიწერა
