Entityqueue (8.x-1.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Language
ta: மொழி

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Add item
ta: உருப்படியை சேர்க்க

en: Configure
ta: தகவமைக்குக

en: Items
ta: உருப்படிகள்
