Entityqueue (8.x-1.0-alpha6) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Type
am: ዓይነት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Add item
am: ዓይነት ጨምር

en: ID
am: አይዲ

en: Configure
am: ውቀር

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Clear
am: አጥራ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ

en: Reference method
am: የማጣቀሻ ስልት

en: Entity reference selection plugin settings
am: የአካል ማጣቀሻ መምረጫ ተሰኪ ቅንብሮች
