Entityqueue (8.x-1.0-alpha6) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Add item
pa: ਆਈਟਮ ਸ਼ਾਮਲ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ
