Entityqueue (8.x-1.0-alpha7) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Type
mg: Karazana

en: Remove
mg: Esory

en: Language
mg: Teny

en: Clear
mg: Fafao
