Entityqueue (8.x-1.10) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Add item
ast: Amestar elementu

en: Configure
ast: Configurar

en: Revision ID
ast: Revisión por ID

en: Items
ast: Elementos

en: Authored on
ast: Autoría en
