Entityqueue (8.x-1.10) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: Add item
dz: རྣམ་གྲངས་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།
