Entityqueue (8.x-1.10) - en to fi translation catalogue (50 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Remove
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Add item
fi: Lisää kohta

en: Configure
fi: Määrittele

en: Revision ID
fi: Version ID

en: Items
fi: Aiheet

en: Shuffle
fi: Sekoita

en: Authored on
fi: Luotu

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Target type
fi: Kohdetyyppi

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Reverse
fi: Käänteinen järjestys

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Remove from queue
fi: Poista jonosta

en: Bundles
fi: Paketit

en: Bundle
fi: Paketti

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Add to queue
fi: Lisää jonoon

en: Subqueues
fi: Alijonot

en: Machine name: @name
fi: Koneluettava nimi: @name

en: Revision log message
fi: Version viesti

en: @count item | @count items
fi[0]: @count tulos
fi[1]: @count tulosta

en: Weight for row @number
fi: Paino riville @number

en: Manipulate all queues
fi: Manipuloi kaikkia jonoja

en: Change type
fi: Muuta tyyppiä

en: Link label to the referenced entity
fi: Linkitä etiketti viitattuun entiteettiin

en: Link to the referenced entity
fi: Linkitä viitattuun entiteettiin

en: Change handler
fi: Vaihda käsittelijää

en: Manipulate queues
fi: Manipuloi jonoja

en: Simple queue
fi: Yksinkertainen jono

en: Link to entity
fi: Linkitä entiteettiin

en: Default translation
fi: Oletuskäännös

en: Briefly describe the changes you have made.
fi: Kuvaa lyhyesti tekemäsi muutokset.

en: Reference method
fi: Viittaustapa

en: The time that the current revision was created.
fi: Ajankohta jolloin nykyistä versiota muokattiin.

en: The user ID of the author of the current revision.
fi: Tämänhetkisen version kirjoittajan ID.

en: - Restricted access -
fi: - Rajoitettu pääsy -

[ctx: Plural]
en: Disabled
fi: Ei käytössä

[ctx: Plural]
en: Enabled
fi: Käytössä
    kontekstissa: monikko

en: Entity reference selection plugin settings
fi: Entiteettiviittauksen valintaliitännäisen asetukset

en: Revision create time
fi: Version luontiaika

en: Default revision
fi: Oletusversio
