Entityqueue (8.x-1.10) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Remove
gu: લોપ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ

en: Reference method
gu: સંદર્ભ પદ્ધતિ
